rejestracja zmian KRS
Każda rejestracja zmian w KRS to obowiązek przedsiębiorców podejmujących decyzję o wprowadzeniu modernizacji. Nie marnuj cennego czasu na sprawy urzędowe. Skoncentruj uwagę na działaniach biznesowych i rozwojowych. Zmiany w KRS nie są mi obce. Jako adwokat zapewniający kompleksową obsługą prawną firm i spółek, dokonam ich w imieniu Twojej działalności. Chcesz umówić szczegóły? Skontaktuj się ze mną telefonicznie/mailowo lub umówić na osobistą konsultację w kancelarii adwokackiej w Lublinie.

Obawiasz się, że pominiesz istotny element lub dokument? Urzędowe formularze bywają niejasne i skomplikowane. Procedury natomiast wymagają wielu pozornie mało ważnych czynności prawnych. Łatwo popełnić błąd, jeśli dotychczas nie miałeś do czynienia z tego typu zadaniami. Jako doświadczony adwokat z kancelarią w Lublinie oferuje kompleksowe wsparcie dla firm i spółek. Obejmuje ono wszystkie obowiązkowe i przydatne czynności prawne.

Zakres usług kancelarii związanych z wprowadzaniem zmian danych w KRS w imieniu klienta obejmuje m.in.:

  • przeanalizowanie i opracowywanie modyfikacji w treści umów i statutów,
  • dokonywanie rejestracji w KRS aktualizacji związanych z informacjami o: nazwie firmy, adresie siedziby, przedmiocie działalności, obniżeniu lub podwyższeniu kapitału zakładowego, zmianach składu wspólników, zarządu, rady nadzorczej i innych,
  • przygotowanie dokumentacji,
  • organizację podpisania dokumentacji w kancelarii notarialnej,
  • skonstruowanie wniosków i formularzy do KRS,
  • złożenie wniosku we właściwym organie rejestrowym.

Przy współpracy abonamentowej zajmę się Twoją sprawą od razu. Chcesz poznać cennik, ustalić warunki lub poznać mój sposób działania? Jestem do dyspozycji w kancelarii przy ulicy Lipowej 18/71 w Lublinie. Rejestracja zmian w KRS, opłaty i procedury to jedynie wierzchołek dostępnych możliwości. Poznaj pełny zakres oferowanych usług. Zobacz, jak doświadczony adwokat jest w stanie chronić Twoją spółkę przed zagrożeniami i profesjonalizować czynności biznesowe.